menusearch
shahab-sang-p.ir

#stone#knauf

 روف گاردن روف گاردن روف گاردن
برخلاف فضاهای شهری که خبری از فضای سبز آن‌چنانی در داخل خانه‌ها و واحد‌های مسکونی نیست در مناطق خارج از شهر که بسیاری به ساخت ویلاها در متراژ‌های زیاد روی می‌آورند، فضای سبز یکی از مهم‌ترین المان‌های طراحی و ساخت ویلا به شمار می‌رود. به منظور اینکه همخوانی میان ویلا و فضای سبز و اقلیم منطقه برقرار شود باید از یک سری اصول و استاندارد پیروی کرد.
دوشنبه بیست و دوم اردیبهشت ۹۹
 ابزارهای کناف ابزارهای کناف ابزارهای کناف
ابزار وسیله‌ ای است کاربردی که از آن برای تعمیرات و یا تولید محصول استفاده می‌شود اما در طی فرایند تولید، مصرف نمی‌شود. به‌طور ساده یک ابزار وسیله ای است برای رسیدن به یک هدف خاص. ابزارهایی که در زمینه‌های خاصی استفاده شده‌اند ممکن است نام‌های مختلفی هم داشته باشند از قبیل آلت، ظرف، افزار، دستگاه، اهرم.
یکشنبه هفتم اردیبهشت ۹۹
 دریچه بازدید دریچه بازدید دریچه بازدید
دریچه های دسترسی کناف، در انواع و ابعاد گوناگون جهت نصب و استفاده در سیستم های مختلف ساخت و ساز خشک(سقف و دیوار) به کار می‌روند.با استفاده از این دریچه ها، بازدید تاسیسات بالای سقف کاذب یا درون فضای دیوار ها و در صورت لزوم تعمیرات انها به سادگی امکان پذیر است، در حالی که در دیوار های بنایی و یا سقف های کاذب با رابیتس و گچ و خاک، دسترسی به فضا های با تخریب دیوار و سقف ممکن است.
شنبه ششم اردیبهشت ۹۹
 اتصالات  اتصالات اتصالات
به مجموعه قطعات جانبی در اجرای سقف یا دیوار های کناف اتصالات گفته می‌شود.
پنج شنبه چهارم اردیبهشت ۹۹
 محصولات پودری   محصولات پودری  محصولات پودری
برای دستیابی به بهترین نتیجه در رنگ آمیزی، پس از عملیات درزگیری و قبل از رنگ آمیزی، یک لایه نازک پوشش (۱ تا ۲ میلیمتر) با ماستیک روی تمام سطح اجرا می‌شود. اجرای این لایه موجب پوشش امواج های احتمالی در کل سطح کار شده و سطحی صاف و یکدست را برروی پانل به وجود می‌آورد.
پنج شنبه چهارم اردیبهشت ۹۹